درباره ما

موسسه حقوقی هلدینگ سلام

هلدینگ سلام به عنوان یکی از هلدینگ‌های چند رشته‌ای در زمینه‌های تامین منابع، بازرگانی، فنی و مهندسی، املاک و مستغلات و حوزه‌های مختلف حقوقی فعالیت دارد.موسسه حقوقی سلام تحت عنوان Hi-legal یکی از دپارتمان‌های هلدینگ سلام ‌می‌باشد. این موسسه با همکاری جمعی از قضات بازنشسته کشور و وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی در زمینه دعاوی بانکی و ملکی آماده ارائه خدمات حقوقی می‌باشد.

ما یکی از بزگترین مراکز تخصصی ارائه دهنده خدمات حقوقی در حوزه های مختلف می‌باشد.متخصص بودن در امور مختلف حقوقی،تجربه چندین ساله،پرونده های حقوقی موفق ،پاسخ گو و پیگیر بودن مشاورین حقوقی ما اطمینان خاطر شما در این مسیر خواهند بود.گفتنی است با افزایش روز افزون مشکلات حقوقی و پیشرفت صنعت و جوامع،وجود تیم حقوقی به خصوص در تجارت و امور ملکی و بانکی برای احقاق حقوق شما الزامی به حساب می‌آید.

ما با بهره‌جویی از تجربه قضات و وکلای خود در تلاشیم تا ارزنده‌ترین خدمات حقوقی را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهیم.آرمان ما اجرای عدالت و احقاق حقوق شماست.

موسسه حقوقی هلدینگ سلام

چرا های لگال

یکی از تفاوت های اصلی ما با دیگر موسسه های حقوقی تجربه ما در این مسیر است.تجربه 30 ساله قضات بازنشسته دیوان عالی کشور و وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی خبره مهم ترین حامی ما در اجرای عدالت می باشد.وکلا و مشاورین ما در های لگال با تعهد و تخصص کامل در همه مراحل حقوقی همراه شما خواهند بود تا در کمترین زمان ممکن شما را به حق و حقوقتان برسانند.

Counter Icon
113 +

پرونده موفق

Counter Icon
125 +

موکلین ما

Counter Icon
25 +

وکلای خبره

Counter Icon
125 +

کل پرونده ها

وکیل های ما

با وکلای ما ملاقات کنید